Forum Hastur Strona Główna Hastur
Luboński Klub Fantastów
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kilka słów na pożegnanie

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Hastur Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aureus
Statysta


Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 691
Skąd: Luboń... znaczy: Nie Twój Zasrany Interes!

PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 06:48    Temat postu: Kilka słów na pożegnanie Odpowiedz z cytatem

...przy czym "pożegnanie" to trochę za mocne słowo. Jeżeli będę miał niedzielny wieczór wolny i ktoś będzie chciał pograć w GoTa czy wyjść na rum, to na pewno będę chętny.

Jako, że nadchodzą wakacje, które okazują się nie być dla mnie czasem rekreacyjnym, muszę dokonać segregacji przyjemności (; )) i zrezygnować z elementów mniej ważnych na rzecz ważniejszych. Jako, że LKF zorganizowałem po to, by mieć możliwość zabawy w RPG i planszówki, a nie pamiętam, kiedy ostatnio była sesja czy choćby zwykłe spotkanie, postanowiłem się wycofać.

Na początku lipca w Luboniu zaczynam kampanię w Legendę Pięciu Kręgów. Kilka osób z Was o tym wie i kilka zaprosiłem do wspólnej gry. Dotychczas nie ustaliliśmy dnia tygodnia, w którym będziemy się widywać, lecz osobiście będę apelował o niedzielny wieczór lub sobotę. Niezależnie od tego, mam na głowie poprawkę z przedmiotu, którego nie jesteście sobie w stanie nawet wyobrazić ; ) i chcę podjąć się pracy. A mam jeszcze całkiem sporo książek do przeczytania, filmów do obejrzenia i projektów do wykonania (będę mógł się w końcu skupić na plankatalog.za.pl ).

Jako, że ostatnimi czasy umówienie się z Wami jest szczytem niemożliwości, zaś chociażby zorganizowanie sesji niemalże niespełnialną fantazją, w dodatku przynajmniej dwie osoby zamierzają się przeprowadzić do Poznania a część nie okazuje entuzjazmu wspólnym kontaktem, to gdy porównuję to z faktem, że przez ostatnie pół roku nie było chyba niedzieli, kiedy nie mogłem i nie chciałem się z Wami spotkać, to wydaje się oczywiste, kto tu robi z siebie kretyna i spala niepotrzebnie dużo energii.

Dziękuję Wam przede wszystkim za pierwsze wspólnie spędzone pół roku a tym, którzy mieli dużo chęci, również za drugie pół. Z tego czasu wyniosę dla siebie wiele doświadczeń, które mam nadzieję przekształcić w solidne wskazówki na przyszłość.

Jeżeli ktoś będzie czuł zew do RPG, niech się skontaktuje ze mną osobiście bądź poszuka w okolicach Poznania ludzi przez forum Poltergeista lub dopiero raczkującą, choć bardzo obiecującą inicjatywę WMiG. Jeżeli ktoś będzie chciał się spotkać ze mną, jestem zawsze chętny by porozmawiać i niemal na pewno będę uchwytny na Gramajdzie.

Pozdrawiam i życzę miłych wakacji i dobrych wyborów przy poszukiwaniu studiów.
_________________
"Bądź wytrwały.
Będąc wytrwałym, wzrastaj w siłę."
Dak'kon, za listem Jakuba (1:3-4).

Zapraszam na mój blog o muzyce w grach fabularnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Czw Cze 25, 2009 06:48    Temat postu:

Powrót do góry
Monti
Bełkoczący Paszczowiec


Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 212
Skąd: Luboń

PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha.
_________________
W twej krwi wypiorę swą brodę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aureus
Statysta


Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 691
Skąd: Luboń... znaczy: Nie Twój Zasrany Interes!

PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

En taro Adun!
_________________
"Bądź wytrwały.
Będąc wytrwałym, wzrastaj w siłę."
Dak'kon, za listem Jakuba (1:3-4).

Zapraszam na mój blog o muzyce w grach fabularnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Czarny
FHTAGN!


Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 485
Skąd: Piekło

PostWysłany: Pią Cze 26, 2009 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnia sesja była 31, wcześniejsza zaś tydzień wcześniej. 3 tygodnie. Zdarzały nam się większe obsuwy. Nie panikowałbym :).
_________________
# Burn the heretic.
# Kill the mutant.
# Purge the unclean.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Basia
Czarcia ogromna kałamarnica


Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 147
Skąd: z Posterunku...ale gdzie to jest?

PostWysłany: Pią Cze 26, 2009 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja przepraszam, że nie mam czasu, ale pracuje 13 godzin na dobę (teraz tez jestem w pracy), a jak mam wolną chwilę, to spotykam się z wami. Musicie mi jednak wybaczyć, że chce chociaż trochę czasu poświęcić mojemu facetowi. Przykro mi, ale naprawdę, jak wracem, to nawet nie jestem głodna, tylko w ciuchach padam na łóżko. Chciałabym dla wszystkich miec więcej czasu, ale chciałabym też w końcu zaczęć żyć na własny rachunek. Przykro mi, ze niektórzy nie są w stanie tego zrozumieć. Mam nadzieję, że zmieni się to, jak w końcu wyprowadze się do poznania.
_________________
Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Monti
Bełkoczący Paszczowiec


Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 212
Skąd: Luboń

PostWysłany: Wto Cze 30, 2009 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie liczyłbym na to:) dorosłość jest bardzo nieprzyjemna:)
_________________
W twej krwi wypiorę swą brodę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aureus
Statysta


Dołączył: 29 Sie 2008
Posty: 691
Skąd: Luboń... znaczy: Nie Twój Zasrany Interes!

PostWysłany: Sro Lip 01, 2009 06:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Przykro mi, starcze, że tak to odbierasz."
_________________
"Bądź wytrwały.
Będąc wytrwałym, wzrastaj w siłę."
Dak'kon, za listem Jakuba (1:3-4).

Zapraszam na mój blog o muzyce w grach fabularnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pan Ralf
Czarcia ogromna kałamarnica


Dołączył: 02 Wrz 2008
Posty: 146
Skąd: Brudne wyro w kącie.

PostWysłany: Czw Lip 09, 2009 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też za bardzo nie mam na nic czasu, ale będę grał w L5K w miarę moich skromych możliwości, zacny Aureusie ^^
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Czw Lip 09, 2009 20:50    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Hastur Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Hastur  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group